KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 6715207
nr 671 5207
Akvarell
Monogramsignerad, M M S, 24 December, 1810, blomsterbukett, 21x18
Utrop:
300 kr
Såld:
900 kr
måndag 6 december 2010
kl 17:38:44
850 kr
350 kr
450 kr
550 kr
650 kr
750 kr
850 kr